Αδειοδοτημένα Διαιτολογικά Γραφεία, ΠΕ Νοτίου Τομέα Αττικής

10.9.2014

Ο Πανελλήνιος Σύλλογος Διαιτολόγων-Διατροφολόγων με αίσθημα ευθύνης απέναντι στο ευρύ κοινό για την προαγωγή και προάσπιση της Δημόσιας Υγείας, ανακοινώνει ότι τα αδειοδοτημένα διαιτολογικά γραφεία στην Περιφερειακή Ενότητα Νοτίου Τομέα Αττικής , σύμφωνα με επίσημο έγγραφο που έλαβε από την Περιφέρεια Αττικής, ΠΕ ΝοτίουΤομέα Αττικής, Διεύθυνση Δημόσιας Υγείας & Κοινωνικής Μέριμνας,  (09/09/2014, Αρ. Πρωτ. 3421), είναι τα ακόλουθα:

  1. Διονύσιος Παναγιωτίδης, Γρανικού 26, Άλιμος (Υπεύθυνη Διαιτολόγος: Αναστασία Ασλανίδη)
  2. Γεώργιος Σεραλίδης, Σοφοκλέους 141, Καλλιθέα
  3. Σταυρούλα Λαντζούνη, Ελ. Βενιζέλου 94, Καλλιθέα
  4. Λάμπρος Συντώσης, Α. Παπανδρέου 18, Γλυφάδα (Υπεύθυνη Διαιτολόγος: Γλυκερία Ψαρρά)
  5. Μαρία Τσολακέλη, Κύπρου 72, Γλυφάδα
  6. Ιωάννης Καραϊσκος, 25ης Μαϊου 4, Νέα Σμύρνη
  7. Αθηνά Γκιοζόγλου, Μακρυγιάννη 57, Μοσχάτο
  8. Βασιλική Πυρογιάννη, Ελ. Βενιζέλου 47, Νέα Σμύρνη
  9. Ιωάννα Αθανασοπούλου, Πλατεία Βάσως Κατράκη 6, Γλυφάδα
  10. Γεώργιος Λούκισσας, Ομήρου 56, Νέα Σμύρνη
  11. Ζηνοβία Τσούπου, Αριστοτέλους 26α, Ελληνικό (Υπεύθυνος Διαιτολόγος: Μαρίνα Ακερμάνογλου)
  12. Μαρίνα Σκευοφύλαξ, Ομήρου 60, Νέα Σμύρνη
  13. Εμμανουέλα Μαγριπλή, Κύρπου & Πλατεία Εσπερίδων 70, Γλυφάδα
  14. Μαρία Δρίλλη, Ελ. Βενιζέλου 26, Νέα Σμύρνη
  15. Ευγενία Δημητρακάκη, Ευεργετών 18, Παλαιό Φάληρο (Υπεύθυνη Διαιτολόγος: Αργυρούλα Τζουγανάτου)
  16. Χριστιάνα Παυλίδου, Εσπέρου 25-27, Παλαιό Φάληρο
  17. Εύα Ζήκου, Σάκη Καράγιωργα 15, Γλυφάδα
  18. Ευθαλία Νταμάρη, Τυρολόης 10, Νέα Σμύρνη
  19. Εμμανουήλ Δημητρούλης, Πλατεία Βάσως Κατράκη 6, Γλυφάδα
  20. Μαρία Χριστοπούλου, Ελ. Βενιζέλου 159, Καλλιθέα
  21. Παρασκευή Κουστουράκη, Ελευθερίου Βενιζέλου 116, Καλλιθέα
  22. Διονυσία Αργυροπούλου, Παπαναστασίου 5, Άγιος Δημήτριος
  23. Πηνελόπη Τρανουλίδη, Αποστόλου Παύλου 22, Άγιος Δημήτριος
  24. Ευγενία Ηλιάδου, Γούναρη & Όλγας 137α, Γλυφάδα
  25. Ανδρέας Κωνσταντουδάκης, Λαζαράκη 45β, Γλυφάδα (Υπεύθυνη Διαιτολόγος Μαρία Ιωαννίδου)
  26. Δήμητρα Γρηγοροπούλου, Κοραή 26, Μοσχάτο
  27. Σταύρος Σχίζας-Γεωργία Βερονίκη ΟΕ, 31η 20β, Ελληνικό
  28. Νικολέττα Παττελάκη, Δαβάκη 50, Καλλιθέα
  29. Διονύσιος Πάνος, Λαζαράκη 8, Γλυφάδα
  30. Βασιλική Καλαντίδη, Κυριάκου Ευσταθιάδη 8, Αργυρούπολη
  31. Μιχαήλ Μακρυλλός, Ελ. Βενιζέλου 235, Π. Φάληρο
  32. Κωνσταντίνα-Ελένη Καλλιανιώτη, Αγαμέμνονος 24 & Λ. Ιωνίας, Άλιμος
  33. ΑΦΟΙ Μπέλου ΟΕ, Αγγελου Μεταξά 31, Γλυφάδα (Υπεύθυνη Διαιτολόγος Σταυρούλα Δημητρακοπούλου)
  34. Πηνελόπη Μπρούμη-Μινωτού, Αγίας Φωτεινής 59 & Ελ. Βενιζέλου, Νέα Σμύρνη (Υπεύθυνη Διαιτολόγος Ειρήνη Προύντζου)