![Συνάντηση εκπροσώπων του ΠΣΔΔ με τον Υπ. Υγείας κ. Άδωνι Γεωργιάδη](https://i0.wp.com/www.hda.gr/wp-content/uploads/2024/07/synantisi-yp-ygeias-1.png?quality=92&fit=450%2C346)
Αγαπητά μέλη,
Βρισκόμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε τη νέα σύνθεση για την επόμενη τριετία 2023-2025 του Διοικητικού Συμβουλίου , της Ελεγκτικής Επιτροπής και του Πειθαρχικού Συμβουλίου του Πανελλήνιου Συλλόγου Διαιτολόγων-Διατροφολόγων, όπως προέκυψε από τις εκλογές της 10ης Δεκεμβρίου 2022 με βάση και την απόφαση της συνεδρίασης των νεοεκλεγέντων στις 13/12/2022 (αρ.αποφ.1, Δ.Σ.13/12/2022).
Με εκτίμηση,
Για τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου,
Πρόεδρος: κα Πρεβέντη Φανή
Γενικός Γραμματέας: κος Παξιμαδάς Χρήστος