![Συνάντηση εκπροσώπων του ΠΣΔΔ με τον Υπ. Υγείας κ. Άδωνι Γεωργιάδη](https://i0.wp.com/www.hda.gr/wp-content/uploads/2024/07/synantisi-yp-ygeias-1.png?quality=92&fit=450%2C346)
Την Παρασκευή 1 Μαρτίου είχαμε τη χαρά να βρεθούμε και πάλι όλοι/ες μαζί στην εκδήλωση για την κοπή της πίτας 2024 και την καταστατική γενική συνέλευση. Για την κοπή της πίτας δόθηκαν έπειτα από κλήρωση 4 δώρα φλουριά σε 4 τυχερούς/ές.
Σχετικά με την καταστατική συνέλευση, πραγματοποιήθηκε συζήτηση για τις προτεινόμενες από το ΔΣ αλλαγές καταστατικού του ΠΣΔΔ οι οποίες και υπερψηφίστηκαν:
Μπορείτε να δείτε εδώ τα πρακτικά (θα χρειαστεί να συνδεθείτε με τους προσωπικούς σας κωδικούς).