![Συνάντηση εκπροσώπων του ΠΣΔΔ με τον Υπ. Υγείας κ. Άδωνι Γεωργιάδη](https://i0.wp.com/www.hda.gr/wp-content/uploads/2024/07/synantisi-yp-ygeias-1.png?quality=92&fit=450%2C346)
Ο Γενικός Γραμματέας του Π.Σ.Δ.Δ. Παναγιώτης Βαραγιάννης Κλινικός Διαιτολόγος – Διατροφολόγος, μετά από πρόσκληση, παρακολούθησε διαδικτυακά το διήμερο συνέδριο: “STOP – Best-ReMaP Joint Conference on Policy Solutions for Childhood Obesity” το οποίο πραγματοποιήθηκε στη Λουμπλιάνα της Σλοβενίας στις 17-18 Νοεμβρίου 2021.
Στην άρτια οργανωμένη και πλήρη σε περιεχόμενο διοργάνωση αναφέρθηκαν μεταξύ άλλων τα εξής σημαντικά σημεία: