![Συνάντηση εκπροσώπων του ΠΣΔΔ με τον Υπ. Υγείας κ. Άδωνι Γεωργιάδη](https://i0.wp.com/www.hda.gr/wp-content/uploads/2024/07/synantisi-yp-ygeias-1.png?quality=92&fit=450%2C346)
11.3.2021
Το Δ.Σ. του Πανελληνίου Συλλόγου Διαιτολόγων-Διατροφολόγων, λόγω της πανδημίας COVID-19, αποφάσισε με την αρ. απ. 9/17.2.21, και σύμφωνα με το άρθρο 13. παρ. 9 του καταστατικού του ΠΣΔΔ, να μεταφέρει την ημερομηνία πραγματοποίησης της Γενικής συνέλευσης για τον Απρίλιο του 2021.
Θα υπάρξει νεότερη ανακοίνωση σχετικά με το θέμα.
Για το Διοικητικό Συμβούλιο
Η Πρόεδρος: Θ .Σιαλβέρα
Ο Γεν. Γραμματέας: Π. Βαραγιάννης