![3ο ΣΥΜΠΟΣΙΟ Ομάδας Ειδικών Διαχείρισης Βάρους- Έναρξη εγγραφών](https://i0.wp.com/www.hda.gr/wp-content/uploads/2022/11/imerida2022HDA_banner.jpg?quality=92&fit=450%2C346)
Μετά από λίγες εβδομάδες που παραΜΕΝΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ, έχει αρχίσει να μας απασχολεί περισσότερο το πώς θα διαχειριστούμε καλύτερα το βάρος μας, ειδικά αν έχουμε μειώσει αισθητά τη σωματική μας δραστηριότητα. Η Ομάδα Ειδικών Διαχείρισης Βάρους ( https://www.hda.gr/omada-eidikon-diaxeirisis-varoys/ ) του Πανελλήνιου Συλλόγου Διαιτολόγων – Διατροφολόγων (ΠΣΔΔ) δημιούργησε ένα νέο infographic που θα μας βοηθήσει να ελέγξουμε πιο εύκολα και αποτελεσματικά τη διατροφή και το βάρος μας αυτή την περίοδο.
Δείτε παρακάτω ή/ και κατεβάστε το infographic της Ομάδας Ειδικών Διαχείρισης Βάρους του ΠΣΔΔ.